Plecy

Zajęcia dla najmłodszych od 3 do 6 lat

Zajęcia dla najmłodszych trwają 45 minut, a ich ilość w tygodniu zależy od Państwa decyzji.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o specjalnie opracowany program będący wynikiem kilkuletniego doświadczenia w pracy z dziećmi. Program może być wspomagany różnymi podręcznikami w zależności od rodzaju kursu.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów języka angielskiego z odpowiednim podejściem do pracy z dziećmi. Rodzice otrzymują mini słowniczki, które zawierają materiał przerabiany na zajęciach, aby można było w domu z dziećmi powtarzać i utrwalać poznane na zajęciach słownictwo.

Zajęcia opierają się na zabawach z wykorzystaniem różnych pomocy dydaktycznych, a także na śpiewaniu piosenek, kolorowankach, zabawach interakcyjnych oraz twórczych. Wykorzystywane sposoby nauczania działają na wszystkie zmysły dziecka, a to przyspiesza proces zapamiętywania słów, zwrotów w języku angielskim.

W nauczaniu wykorzystywane są na przemian różne metody między innymi: metoda TPR (Metoda Reagowania Całym Ciałem), metoda naturalna jak i metoda bezpośrednia, dzięki którym można rozwijać sprawność słuchania i mówienia.

Cena zajęć w grupie zależna jest od ilości dzieci. Cena za zajęcia indywidulane już od 47 zł. Inne opcje cenowe dostępne w zakładce CENNIK.

Zapraszamy do współpracy.